Het leek er allemaal zo mooi uit te zien op de avond van de eerste wedstrijd. De tegenstander had drie invallers en na een uur had onze benjamin, Guido van Wagenvoorde het eerste punt al gescoord. Nog wel tegen een oud HSG-er, Tom Bekius. Er deden er nog twee mee, Henk Strating en Sjaak van de Groep. Een uurtje later verloor helaas de andere Guido, invaller Guido van Leen, 1-1.
Op de andere zes borden zag het er over het algemeen goed uit, Jan Nagel stond alleen wat lastig. Hij was ook de volgende die verloor, greep mis, verloor een stuk en kon opgeven. Ook Michael de Vos kon het niet bolwerken tegen de sterkste Amersfoorter, Arie van de Burch, 3—1.
Toen leek het toch nog een kleine overwinning te kunnen worden, maar de een na de ander gaf het weg en moest vechten voor nog een halfje. Bart Vermeulen lukte ook dat niet, de anderen nog net wel. Al met al een slecht begin, hoewel er goed werd gestreden, maar bijna alle partijen vielen de verkeerde kant op.
Dat moet op 31 oktober beter!!
Ons Genoegen IÂ Â Â -Â Â Â Â Â HSG II
Bas Wolders                 Sito Dekker                  ½ – ½
Arie v.d. Burch        Michael de Vos                             1 – 0
Sjaak v.d. Groep           Bart Vermeulen                           1 – 0
William v.d.Groep        Jan Nagel                                      1 – 0
Almar Gerbens             Guido van Leen                           1 – 0
Henk Strating                Johan Lindeman                        ½ – ½
Jac. V.d.Berg                 Gabri v.d.Schootbrugge            ½ – ½
Tom Bekius                   Guido Wagenvoorde                 0 – 1
5½ – 2½
Jan Stomphorst.