HSG interne competitie 2023-2024
Groep 1 - Ronde 10 - 23-11-2023
Locatie St. Aloysius College Start datum 14-9-2023
Plaats Hilversum Eind datum 13-6-2024
Land Nederland Pairing systeem Keizer
Organisatie HSG Scheidsrechters Johan Lindeman

Ronde 10
Pos Naam TPR Rtg BRtg RtTnm GemRT Prt W R V Prc S R Bye
1 Kees Nagtegaal 2400 2258 2237 21 2000 2 2 0 0 100,0 0 −1 0
2 Gert Pijl 2303 1901 1874 27 1903 1 1 0 0 100,0 1 1 0
3 Gustav ten Kate 2159 1742 1714 28 1759 1 1 0 0 100,0 1 1 0
4 Daniel Nijhuis 2155 2235 2253 −18 1964 4 2 2 0 75,0 0 1 0
5 Thomas Roest 2078 1899 1759 140 1852 7 5 1 1 78,6 −1 −2 0
6 Yvette Nagel 2007 1897 1862 35 2007 4 1 2 1 50,0 0 −1 0
7 Martijn Benschop 1997 1982 1978 4 1997 4 1 2 1 50,0 0 1 0
8 Gilbert Noel 1982 1619 1595 24 1582 1 1 0 0 100,0 1 1 0
9 Wim van der Wijk 1954 2016 2073 −57 1954 8 2 4 2 50,0 0 1 0
10 Ruud Koole 1927 1735 1666 69 1736 4 2 2 0 75,0 0 2 0
11 Johan Lindeman 1902 1898 1903 −5 1902 9 4 1 4 50,0 1 1 1
12 Dylan Meijer 1855 1727 1645 82 1665 6 3 3 0 75,0 0 1 0
13 Gabri vd Schootbrugge 1844 1840 1839 1 1844 2 1 0 1 50,0 0 −1 0
14 Willem Slikker 1837 1919 1926 −7 2237 1 0 0 1 0,0 1 1 0
15 Christian Krijnen 1827 1575 1490 85 1445 5 4 1 0 90,0 1 1 0
16 Marnik Woldhuis 1797 1660 1611 49 1606 4 3 0 1 75,0 0 1 0
17 Ernst Jos 1735 1863 1882 −19 1735 2 0 2 0 50,0 0 −1 0
18 Tom Terhorst 1725 1728 1739 −11 1784 6 1 3 2 41,7 0 1 0
19 Coll Waterman 1685 1372 1300 72 1285 3 3 0 0 100,0 −1 −1 0
20 Patrick Kreuning 1675 1620 1549 71 1586 8 4 2 2 62,5 0 1 0
21 Aat Liefbroer 1673 1886 1899 −13 2073 1 0 0 1 0,0 −1 −1 0
22 Mirko Lukacs 1669 1706 1735 −29 1728 6 2 1 3 41,7 2 1 0
23 Rayan Nijhuis 1661 1618 1607 11 1661 3 1 1 1 50,0 −1 −2 0
24 Dan Georgescu 1661 1576 1516 60 1540 6 2 4 0 66,7 0 −1 0
25 Frits Wagenvoorde 1626 1609 1593 16 1576 8 4 2 2 62,5 −1 1 0
26 Rajesh Rajwade 1626 1421 1350 71 1435 4 3 0 1 75,0 0 −1 0
27 Paul Mars 1612 1630 1644 −14 1682 5 1 2 2 40,0 −1 1 0
28 Gijs van den Brand 1607 1651 1654 −3 1607 1 0 1 0 50,0 1 1 0
29 Harry Boelens 1607 1608 1606 2 1573 10 4 3 3 55,0 0 −1 0
30 Mili Soli 1594 1188 1129 59 1194 2 2 0 0 100,0 0 −1 0
31 Kefei Li 1575 1353 1250 103 1335 5 4 0 1 80,0 1 1 0
32 Peter Snieder 1572 1527 1482 45 1522 7 3 2 2 57,1 −1 −1 0
33 Henk Cornelissen 1564 1722 1825 −103 1755 6 0 3 3 25,0 0 −1 0
34 Inge Bunschoten 1553 1479 1450 29 1465 4 2 1 1 62,5 0 1 0
35 Richard Sanchez 1516 1550 1624 −74 1551 10 3 3 4 45,0 0 1 0
36 Bart Vermeulen 1503 1868 1892 −24 1903 1 0 0 1 0,0 −1 −1 0
37 Bram Slagboom 1493 1376 1294 82 1372 6 4 0 2 66,7 0 2 0
38 Peter Leijgraaff 1441 1513 1582 −69 1543 7 1 3 3 35,7 −1 −2 0
39 Huib Jochems 1441 1495 1547 −52 1543 7 1 3 3 35,7 1 1 0
40 Jan Nagel 1419 1658 1691 −33 1819 2 0 0 2 0,0 0 −1 0
41 Berend Boelen 1408 1401 1400 1 1408 3 1 1 1 50,0 1 1 0
42 Alfons Simon 1362 1417 1431 −14 1482 3 1 0 2 33,3 −1 −1 1
43 Mark Rijpkema 1360 1444 1473 −29 1551 4 1 0 3 25,0 0 −1 0
44 Hugo Kroeze 1335 1269 1193 76 1144 8 6 0 2 75,0 0 −1 0
45 Collin Hensen 1278 1072 1000 72 1087 4 3 0 1 75,0 0 −1 0
46 Rob Loois 1240 1274 1310 −36 1240 8 3 2 3 50,0 0 −1 0
47 Bert Blik 1228 1203 1128 75 1121 10 6 1 3 65,0 0 1 0
48 Diederik van Houten 1208 1262 1349 −87 1329 9 3 0 6 33,3 1 2 0
49 Harry Vrijens 1207 1496 1580 −84 1545 5 0 1 4 10,0 0 −1 0
50 Patrick Hensen 1185 1215 1248 −33 1185 8 4 0 4 50,0 0 −1 0
51 Bob Hentenaar 1167 1109 1100 9 1167 2 1 0 1 50,0 0 −1 0
52 Gert Vogel 1152 1260 1330 −70 1343 6 1 1 4 25,0 0 −2 0
53 Emile Haverkamp 1077 1103 1140 −37 1077 10 5 0 5 50,0 −2 −1 0
54 Jan Stomphorst 1074 1262 1368 −106 1354 6 0 2 4 16,7 0 −1 0
55 Han van Leeuwen 995 1345 1506 −161 1395 5 0 0 5 0,0 −1 −1 0
56 Arjen van der Laan 986 1051 1060 −9 986 2 1 0 1 50,0 0 1 0
57 Ellie Fluitsma 961 767 740 27 961 2 1 0 1 50,0 0 1 1
58 David Hartog 893 857 832 25 1014 9 2 2 5 33,3 −1 1 0
59 Amdom Zeferu 832 802 800 2 832 1 0 1 0 50,0 −1 −1 0
60 Dick Pasman 822 878 890 −12 1013 2 0 1 1 25,0 2 2 0
61 Martin Bennink 775 1062 1289 −227 1175 7 0 0 7 0,0 1 1 0
62 Hanke Wiegand 761 1013 1047 −34 1161 2 0 0 2 0,0 0 1 0
63 Zelalem Girmay 728 793 800 −7 1128 1 0 0 1 0,0 −1 −1 0

Nr. Wit Zwart Resultaat
1 Willem Slikker Kees Nagtegaal 0−1
2 Wim van der Wijk Thomas Roest ½−½
3 Johan Lindeman Jan Nagel 1−0
4 Paul Mars Harry Boelens ½−½
5 Patrick Kreuning Peter Snieder 1−0
6 Christian Krijnen Peter Leijgraaff 1−0
7 Richard Sanchez Rajesh Rajwade 1−0
8 Huib Jochems Mark Rijpkema 1−0
9 Kefei Li Coll Waterman 0−1
10 Bram Slagboom Jan Stomphorst 1−0
11 Diederik van Houten Gert Vogel 1−0
12 David Hartog Rob Loois 0−1
13 Hanke Wiegand Hugo Kroeze 0−1
14 Bert Blik Collin Hensen 0−1
15 Ellie Fluitsma Emile Haverkamp 0−1

Gegenereerd met Sevilla © JBF Software