HSG Jeugd 2023-2024 stap 1 en 2
STAP 2 - Round 16 - 15-2-2024
Locatie Start datum 7-9-2023
Plaats HILVERSUM Eind datum 30-5-2024
Land Pairing systeem Keizer
Organisatie HSG JEUGD Scheidsrechters

Nr Wit Zwart Resultaat
1 Kavya Kinnera Harini Ginanasambandam ½−½
2 Anshuman Titaria Berend van der Veen 0−1
3 Pieter v.d. Heijden Nienke Lautenbach 1−0
4 Gijs Lautenbach Daniel van der Schaar 0−1
5 Aarush Veluthath Rathish Casimir Koenderink 0−1
6 Gijs Annema Vihas Pasupulati 0−1
7 Mahesh Korukonda Jayden Beeke 1−0
8 Cuneyt Pilavci Talha Karakaya 0−1
9 Gathami Kinnera Elisa in 't Velt 1−0
10 Kavinaya Bakkireddy Mila White 0−1
11 Vivan Shahi Felix Bosshardt 0−1
12 Barbara Maksimova Arthur Friedel 0−1

Round 16
Pos Naam Rtg Prc Prt W R V
1 Nils van der Wel 295 93,3 15 14 0 1
2 Harini Ginanasambandam 256 73,1 13 9 1 3
3 Leon Visser 249 100,0 4 4 0 0
4 Anshuman Titaria 225 71,4 7 5 0 2
5 Nienke Lautenbach 220 66,7 3 2 0 1
6 Kavya Kinnera 219 68,8 16 10 2 4
7 Berend van der Veen 198 53,8 13 7 0 6
8 Vihas Pasupulati 195 72,2 9 6 1 2
9 Mahesh Korukonda 194 65,0 10 6 1 3
10 Daniel van der Schaar 194 58,3 12 6 2 4
11 Gijs Lautenbach 191 46,4 14 6 1 7
12 Casimir Koenderink 186 57,1 7 4 0 3
13 Gijs Annema 170 63,6 11 7 0 4
14 Talha Karakaya 160 50,0 14 6 2 6
15 Gathami Kinnera 159 50,0 13 5 3 5
16 Mila White 157 43,8 8 3 1 4
17 Mahanya Korukonda 155 50,0 8 4 0 4
18 Ziva Evers 150 40,9 11 4 1 6
19 Jayden Beeke 147 53,8 13 6 2 5
20 Pieter v.d. Heijden 128 38,5 13 4 2 7
21 Elisa in 't Velt 120 45,5 11 5 0 6
22 Aarush Veluthath Rathish 120 42,9 14 6 0 8
23 Jake van Hemert 112 40,0 10 3 2 5
24 Pieter Hoogendijk 106 50,0 12 5 2 5
25 Vivan Shahi 102 36,4 11 3 2 6
26 Aadya Lithesh 96 50,0 12 6 0 6
27 Felix Bosshardt 93 50,0 15 7 1 7
28 Kavinaya Bakkireddy 86 28,6 14 3 2 9
29 Barbara Maksimova 78 25,0 10 2 1 7
30 Cuneyt Pilavci 72 42,9 14 5 2 7
31 Dorothee Hoogendijk 33 20,0 10 1 2 7
32 Nicole van Hemert 17 14,3 7 0 2 5
33 Arthur Friedel 1 23,3 15 3 1 11

Gegenereerd met Sevilla © JBF Software