Martijn Benschop is winnaar geworden van het HSG Snelschaakkampioenschap 2013. Het was zijn eerste titel in dit kampioenschap.
Martijn scoorde 5 uit 6 in de finaleronde. De meeste tegenstand kwam van Cees Nagtegaal. Cees wist in de finaleronde als enige te winnen van Martijn, maar door nederlagen tegen Bart Vermeulen en Johan Lindeman ging Martijn toch nog met de titel aan de haal. Gefeliciteerd!
Een keurige 3de plaats was er voor Pascal Losekoot die net als Cees ook 4 uit 6 scoorde in de finaleronde.
Met een mooie opkomst van 27 man werd het nieuwe jaar door onze voorzitter Martin Koekkoek ingeluid met een glaasje Prosecco en oliebollen. Het gaat goed met HSG maar extra aandacht werd gevraagd voor ondersteuning van de jeugd. Gelukkig meldde zich op avaond zelf al een paar leden en boden hun ondersteuning aan. Structurele ondersteuning is echter zeker nog gewenst.
Het snelschaken werd na 3 voorrondes beslist in 4 finalegroepen. De winnaars van de groepen en de beste nummers 2 gingen met een lekker drankje naar huis. En Martijnkrijgt uiteraard nog de wisselbeker! Die was even zoek.
Uitslagen:
Groep 1 | uit 6 | |
1 | Martijn Benschop | 5 |
2 | Cees Nagtegaal | 4 |
3 | Pasca Losekoot | 4 |
4 | Bart Vermeulen | 3 |
5 | Johan Lindeman | 2,5 |
6 | Gerard Wagenaar | 2,5 |
7 | Guido Wagenvoorde | 0 |
Groep 2 | uit 6 | |
1 | Michael de Vos | 6 |
2 | Cees Punter | 4 |
3 | Arno de Visser | 3,5 |
Tom Terhiorst | 3,5 | |
5 | Gijs van de Brand | 3 |
6 | Henk Cornelissen | 1 |
7 | Â Frans Oudshoorn | 0 |
Groep 3 | uit 5 | |
1 | Mirko Lukacs | 5 |
2 | Frits Wagenvoorde | 3,5 |
3 | Huib Jochems | 2,5 |
4 | Richard Sanchez | 2 |
5 | Han van Leeuwen | 1 |
6 | Martin Koekkoek | 1 |
Groep 4 | uit 5 | |
1 | Gabri van de Schootbrugge | 4,5 |
2 | Paul Mars | 4 |
3 | Cees Zegwaart | 2 |
4 | Ahmed Singvi | 2 |
5 | Albert Cohen | 1,5 |
6 | Gert Vogel | 1 |